Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jirka Novák a jeho obrazy

Virtuální galerie tvorby Jiřího Nováka-Houdka. Reprodukce obrazů nepředstavují žádný charakteristický výběr z jeho díla. Jsou pouze připomínkou realistické tvorby mého přítele, tak jak se mi podařilo je obstarat a reprodukovat. Je tedy zřejmé, že galerie není ukončena a že další „přírůstky“ jsou  možné.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

otazka hodnoty

vladimir smehlik27. 12. 2009 20:56

Vazeny pane, do mojho vlastnictva sa dostal pozostalostou obraz Jiri Novak-Houdek : Krajina z posazavi, olej 40x90cm, vratane osvedcenia o povode c A 13192. Chcem sa spytat na jeho pribliznu- nezavaznu trznu hodnotu. Dakujem. Vlado Smehlik, mail: vlado.s@atlas.sk

Re: otazka hodnoty

Květa Malá25. 5. 2018 13:12

Nevím samozřejmě jak Váš obraz vypadá , ale hodnota takto velkého obrazu by měla být určitě okolo 10 000 - 15 000 Kč

podpisy

Josef Kábele24. 6. 2009 19:17

Vážený pane, zmiňujete se o signaturách malíře J. Nováka Houdka, měl bych prosbu, mohl bych Vás o několik požádat (3 nebo 4 stačí). Jistě víte, že Nováků výtvarníků bylo hodně, rád bych porovnal, případně s Vaším svolením použil pro jednu publikaci. Přivítám též základní bigrafická data (vzdělání, studijní cesty, výstavy, zastoupení v galeriích etc).
Děkuji
JK

Re: podpisy

Hruška 25. 5. 2018 13:06

Mohu Vám zaslat několik signatur Jiřího Nováka Houdka z různých období.

Můj strýc

Věra - neteř5. 6. 2010 22:51

Pan Jiří Novák byl můj strýc, bratr mé matky. Do Kostelce nad Č.lesy jsem jezdila na prázdniny jako malá už co mi rozum pamatuje. Pamatuji i jmenovaného Barkase, kdy strejda skončil v atelieru, navečer v létě o prázdninách zavolal na děti v Ruské ulici a kdo chce, pojedem do Jevan k rybníku,jelo nás tehdy asi 10 a malý Jiříček, jeho syn také. Strejda byl vinikající člověk, měl rád lidi, byl ochoten pomoci a měli jsme se moc rádi. Umřel mladý a dodnes mi moc chybí. Pochopitelně mám já i moje mamka spoustu jeho obrázků a já je ochraňuji jako oko v hlavě.V životě mi moc pomohl a tento článek píši jako vzpomínku na něj pro lidi, co ho znali.Pro mne Kostelec nad Č.lesy už není to, co býval - bez Jirky. Bohužel!!!

Re: Můj strýc

Košnář Bedřich21. 3. 2018 9:34

Dobrý den paní Věro.
I já jsem byl společně se svojí ženou velký kamarád s Jirkou.Dodnes rád vzpomínám na přijemně strávenou dovolenou v Kolodějích nad Lužnicí na tábořišti Překvapení. Můj tchán Mudr.Jaromír Tejnský trávil mnoho krásných chvil s Jirkou.Hodně legrace,bezprostřednosti a upřimnosti.To byl Jirka. Velký,malý kluk.Děkuji.

obrazy Jiřího Nováka Houdka

Košnář21. 3. 2018 9:25

Hezký den.
I já jsem byl velice dobrý kamarád Jirky. Mám několik jeho obrazů,které jsem od Jirky koupil v době jeho největšího tvůrčího rozmachu.

Obraz Studená Vltava

Miloslav Říha4. 9. 2013 12:15

Dobrý den,
má význam Vám poslat fofo Studená Vlatava od malíře Novák Houdek, který vlastním a je velmi krásný ?

Říha
formentor@email.cz

Zajímavý tip

Hanča17. 3. 2013 18:03

Čau vespolek. Letos koluje po internetu nová forma přivýdělku, jak pro ženy, tak pro pány :-) Pro mě to je skvělá možnost výdělku a fakt mě to nadchlo. Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak si tu chvilku na sebrání volných zlaťáků najdu. Kdyžtak mrkněte na www.CervenaCerna.cz

luhacovice

petr hrbac15. 10. 2010 12:01

vlastnim obraz ,ktery jsem zakoupil na konci 70let v galerii p.ohlidala v luhacovicich.tenkrat jsem ho koupil za deset tisic kč.podpis je jiří novak-houdek foto mohu zaslat.petr.hrb3@seznam.cz